Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1210. καμένες λαμπες
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Περιγραφή

στην Ελευθερίου Βενιζέλου 10 κάηκε και η δεύτερη λάμπα από τον δημοτικό φωτισμό περνάνε οι μήνες περνάνε τα χρόνια και η Ελευθερίου Βενιζέλου παραμένει σε βαθύ σκοτάδι χωρίς ο δήμος να δίνει ούτε καν σημασία στα μηνύματά μας.Και ενώ τους έχουμε γράψει ότι επί σειρά ετών λείπουν και 2 κολώνες της ΔΕΗ τις οποίες είχαν υποσχεθεί ότι θα εγκαταστήσουμε ταυτόχρονα η μισή πλατεία Μυστρά εξακολουθεί να βρίσκεται σε βαθύ σκοτάδι που πλέον τρομάζεις να περάσεις και σε απόσταση ταυτόχρονα και παρά τις συνεχόμενες αναρτήσεις μας ο υπόλοιπος φωτισμός της πλατείας ανάβει από τις 5 το απόγευμα


Ελ. Βενιζέλου 12, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 5 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 5 μήνες