Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1213. εγκαταλελειμμένο όχημα ?
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 16 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Περιγραφή

το συγκεκριμένο όχημα είναι αραγμενο εδώ και τουλάχιστον 2 μήνες με πάρα πολλές κλήσεις επάνω του στη στροφή Ελευθερίου Βενιζέλου και 31ης.Μηπως είναι κλεμμένο ? η πινακίδα στη διάθεση της δημοτικής αστυνομίας αν ζητηθεί...

Φωτογραφίες

31η 11A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σακκας Δημητριος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 16 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία.

πριν 16 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου Οχήματος στις 04-04-2019 και μετά το πέρας των 30 ημερών που ορίζει ο Νόμος (Π.Δ. 116/04) θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 14 μέρες