Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1216. περισυλλογή κλαδιών
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Νίκος Καλιαμούτος

Περιγραφή

Καλημέρα σας, στις 26 Μαρτίου μέσω τηλεφωνικής κλήσης ενημέρωσα για περισυλλογή κλαδιών από την οδό Τριπόλεως 49 στην Αργυρούπολη. Μου ζητήθηκε να βγάλω τα κλαδιά στο πεζοδρόμιο, το οποίο και έκανα. Τα κλαδιά έμειναν στο πεζοδρόμιο έως την επόμενη Κυριακή. Τότε λόγω της μεγάλης διέλευσης από το πεζοδρόμιο παιδιών, τα μετέφερα στο απέναντι πεζοδρόμιο (τοίχος Σκλαβενίτη) στο οποίο η διέλευση είναι μικρότερη. Δεν έχει γίνει ακόμα η περισυλλογή τους. Για τις ενέργειες σας


Λεωφ. Κύπρου 185, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Νίκος Καλιαμούτος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 2 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες