Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης #1217. Διαλυμένο κολωνάκι
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Νικόλας Βρυώνης

Περιγραφή

Όσες φορές έχω καλέσει στην γραμμή δημότη (15415) το αίτημα μου το πολύ σε μια εβδομάδα επιδιορθώνεται. Αυτή τη φορά έχω καλέσει 2 φορές με διάστημα μεταξύ τους 1,5 εβδομάδα και ακόμη μετά από κοντά ενάμιση μήνα δεν έχει επισκευαστεί. Ευχαριστώ

Φωτογραφίες

Καραολή και Δημητρίου 32, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Νικόλας Βρυώνης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 2 μήνες