Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1219. Παράνομη Στάθμευση
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Konstantinos

Περιγραφή

Μόνιμο πρόβλημα της παράνομης στάθμευσης στο πεζοδρόμιο επί της Αργυρουπόλεως και συγκεκριμένα στο 22. Δεν χωρά να περάσει κανείς στο πεζοδρόμιο. θα πρέπει να τοποθετηθούν προσθαφερουμενοι σωλήνες στο άκρο του πεζοδρομίου.

Φωτογραφίες

Argiroupoleos 22, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Konstantinos

Initial commit at category Περιβάλλον και Πράσινο

πριν 7 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 4 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.

πριν 4 μέρες