Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1221. Αλλαγή κάδου απορριμάτων (πράσινου)
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Stelios Kolomvos

Περιγραφή

Ο πράσινος κάδος που βρίσκεται σε σημείο έναντι από την παιδική χαρά στο δρόμο που πάει προς το παλιό αμαξοστάσιο ΟΑΣΑ (διασταύρωση Αλ. Οικονόμου) - ακριβώς έκεί που έχω τοποθετήσει το κόκκινο marker στο χάρτη έχει μια αρκετά μεγάλη τρύπα στο κάτω μέρος και χρειάζεται αλλαγή. Ευχαριστώ Στέλιος Κολόμβος


Αλ. Οικονόμου 18, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Stelios Kolomvos

Initial commit at category Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 6 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΈΛΕΓΧΟΣ

πριν 4 μέρες