Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #1240. Σπασμένες πλάκες πεζοδρομίου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Έλενα σιδερη

Περιγραφή

Επικίνδυνο Πεζοδρόμιο με σπασμένες πλάκες απο ριζες δεντρου..φέτος φύτρωσαν και τσουκνίδες!Άλιμος από που λ ως που;στην Αργυρούπολη ψηφίζουμε..

Φωτογραφίες

Μεγ. Αλεξάνδρου 12, Άλιμος 174 56, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Έλενα σιδερη

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 3 μήνες
Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΑΝΟΙΚΕΙ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΠΡΑΣΙΝΟΥ

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες