Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1243. Καμένες λάμπεςΚαμενες
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

Περιγραφή

Υπάρχουν αρκετές καμένες λάμπες εντός του πάρκου στο κομμάτι από την εκκλησία της Παναγίτσας μέχρι την οδού Κυπρου


Ολυμπίας 8, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΣΠΥΡΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 3 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα ολοκληρώθηκε.

πριν 2 μήνες