Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1244. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: mike kou

Περιγραφή

Χωρίς πινακίδες με πωλητήριο επί Λ. Κύπρου & Μακεδονίας (μπροστά απο ζαχαροπλαστείο). Προφανώς ο κύριος έχει καταθέσει πινακίδες κυκλοφορίας (ΑΚΙΝΗΣΊΑ ΟΧΗΜΑΤΟΣ) και έχει υποβάλει δήλωση ν. 1599/1986 οτι το όχημα βρίσκετε σε ιδιωτικό χώρο.

Φωτογραφίες

Λεωφ. Κύπρου 87, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: mike kou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία.

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου Οχήματος, μετά το πέρας των 90ημερών που ορίζει ο Νόμος (Π.Δ. 116/04) θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για το χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 3 μήνες