Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα #1251. Κομμένος στήλος φωτιστικού
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: mike kou

Περιγραφή

Στην παιδική χαρά (απέναντι απο ΤΡΑΜ) υπάρχει κομμένη κολώνα φωτιστικού σώματος καθώς και σε τσουλήθρα έχουν σπάσει τα ξύλα.

Φωτογραφίες

Πραξιτέλους 55, Ελληνικό 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: mike kou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Παιδικές χαρές με τεχν. πρόβλημα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 3 μήνες