Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών #1280. Κάδος Ανακύκλωσης
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μαρκέλλα Δημοπούλου

Περιγραφή

Καλημέρα, Στη διασταύρωση Τριπόλεως και Γεωργίου Μαρίνου στο Ελληνικό υπήρχε κάδος ανακύκλωσης μέχρι και το Πάσχα που εξαφανίστηκε. Παρακαλώ ενημερώστε μας για την αντικατάσταση του, καθώς έχουμε επικοινωνήσει και με την υπηρεσία καθαριότητας του δήμου και δεν έχει γίνει κάποια ενέργεια. Ευχαριστώ


Tripoleos 76, Elliniko 167 77, Greece, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαρκέλλα Δημοπούλου

Initial commit at category Περισυλλογή Ανακυκλώσιμων υλικών και συσκευών

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

Έχουν εξαφανιστεί και άλλοι κάδοι σε πολλούς δρόμους, έχει δρομολογιθεί ώστε να παραλάβουμε καδους ανακύκλωσης για να γίνει η αντικατάσταση.

πριν 3 μήνες