Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης #1283. ΦΩΤΕΙΝΟΙ ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΕΣ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: SKLIVA

Περιγραφή

Οι φωτεινοί σηματοδοτες, ( πεζοφάναρα) τα οποία βρίσκονται ακριβώς έξω από το δημαρχείο Αργυρούπολης - Ελληνικού, επί της Λεωφόρου Κύπρου δεν λειτουργούν σωστά. Δεν ανταποκρίνονται στο πάτημα του κουμπιού , με αποτέλεσμα να μην ανέβει το πράσινο ανθρωπακιε ταυτόχρονη διακοπή της κυκλοφορίας των αυτοκινήτων


Λεωφ. Κύπρου 68, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: SKLIVA

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή πινακίδων και οδοσήμανσης

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Σας ενημερώνουμε ότι ειδοποιήθηκε η αρμόδια υπηρεσία της Περιφέρειας Αττικής.

πριν 3 μήνες