Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων #1315. 27/7/19 μετά την λαϊκή αγορά
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 2 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ

Περιγραφή

Δυστυχώς, ακόμα και σήμερα, κάποιοι πληρώνονται για κάτι το οποίο δεν κάνουν σωστά . Αυτό που λείπει είναι ο έλεγχος από τους αρμόδιους και βούρδουλα σε αυτούς που δεν κάνουν τη δουλειά τους. Όσο για το βουλωμενο φρεάτιο, τι να πω. Πέρασαν 2-3 χρόνια, με επίσημη διαμαρτυρία (με αριθ. πρωτοκόλλου) και ακόμα κανείς να ενδιαφερθεί. επόμενος τρόπος διαμαρτυρίας, μια σακούλα γεμάτη περιεχόμενο φρεατίου στη πόρτα του Δήμου


Εθνάρχου Μακαρίου 62, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΡΜΠΗΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 2 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 2 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 19 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

Είναι στο πρόγραμμα να δωθούν σε εταιρεία για να γίνει ο καθαρισμός των φρεατίων.

πριν 19 μέρες