Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #134. Φιλελληνων
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: Γιαννης

Περιγραφή

Τρύπα στο οδόστρωμα .


Φιλελλήνων 4, Αργυρούπολη 164 52

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γιαννης

πριν 3 χρόνια
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

πριν 3 χρόνια