Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #135. Εγκατελειμμενα σκυλιά & ξερό πεύκο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 3 χρόνια
Δημιουργήθηκε από: Γιαννης

Περιγραφή

Σε αυτο το οικόπεδο ζουν 5 σκυλια σχεδόν εγκαταλειμμένα . Απο τις ακαθαρσίες υπάρχει έντονη δυσοσμία .Το μεγάλο πεύκο ενα χρόνο μετα τη πτώση του εχει ξεραθεί τελείως και υπάρχει κίνδυνος πυρκαγιάς ! Εχω κανει σχετικό αίτημα ξανά αλλά δεν πήρα ποτε απάντηση . Παρακαλω ενημέρωστε τη υγειονομική υπηρεσία , παραπλεύρως βρίσκεται παιδική χαρα ...

Φωτογραφίες

Μαργαρίτασ 3-7, Ελληνικό Αργυρούπολη

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Γιαννης

πριν 3 χρόνια
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Διαχειριστής

πριν 3 χρόνια