Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1353. ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΕΝΑ ΚΑΘΕΤΑ ΣΤΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Nikos

Περιγραφή

Ορισμένοι θεωρούν ότι τα μεγάλα πεζοδρόμια είναι για να παρκάρουν τα αυτοκίνητά τους ολόκληρα πάνω σε αυτά - κάθετα ή οριζόντια - βάζοντας και κουκούλα για να μην τα "ματιάσουμε". Σεβασμός στους νόμους αλλά και στους συνανθρώπους ΜΗΔΕΝ.


Κολχιδος 61, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Nikos

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περιβάλλον και Πράσινο

πριν ένα μήνα
Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 20 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Η κατηγορία αφορά Εγκαταλελειμμένα οχήματα. Για παράνομη στάθμευση μπορείτε να καλείτε την Ελληνική Αστυνομία ή τη Γραμμή Δημότη (τηλ.: 15415)

πριν 19 μέρες