Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1366. ΕΓΚΑΤΑΛΕΛΕΙΜΜΕΝΟ ΟΧΗΜΑ ΧΩΡΙΣ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Περιγραφή

Όχημα Hyundai Accent κοκκινωπού χρώματος, χωρίς πινακίδες, έχει εγκαταλειφθεί τουλάχιστον 3 ημέρες, καταλαμβάνοντας παράνομα θέση στάθμευσης


Αβέρωφ 42, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΟΥΡΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία μας.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Σε επανέλεγχο δεν βρέθηκε.

πριν 4 μήνες