Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1419. Εγκαταλελειμένο Οχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: dimitris

Περιγραφή

Πράσινο Audi χωρίς πινακίδες εγκαταλελειμμένο 2 μήνες περίπου Πλαπούτα 46


Πλαπούτα 46, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: dimitris

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 9 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία.

πριν 9 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου οχήματος και μετά το πέρας των 90 ημερών θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό τους οχήματος ως εγκαταλελειμμένο (Π.Δ. 116/04)

πριν 9 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Σε επανέλεγχο δεν βρέθηκε.

πριν 6 μήνες