Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1452. με κατατεθημενες πινακίδες εδώ και χρόνια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα χρόνο
Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Περιγραφή

ο τύπος έχει καταθεσει πινακίδες εδώ και χρόνια , το έχει αφήσει με στοργή έξω από το σπιτάκι του..... και σου κάνει και επίπληξη αν πας να παρκάρεις κοντά στο "καμάρι" του!!!!!

Φωτογραφίες

Κομνηνών 82, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: John Fistikis

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν ένα χρόνο
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία.

πριν ένα χρόνο
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου Οχήματος και μετά το πέρας των 90 ημερών που ορίζει ο Νόμος (Π.Δ. 116/04) θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν ένα χρόνο
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΣΕ ΕΠΑΝΕΛΕΓΧΟ ΕΙΧΑΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ.

πριν 4 μήνες