Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1495. εγκαταλελειμμένο όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Lazaros_I

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο και πιθανώς χωρίς πινακίδες όχημα Χρυσοστόμου Σμύρνης 37 (Αργυρούπολη). Βρίσκεται στο συγκεκριμένο σημείο από τον Ιούνιο του 2019.

Φωτογραφίες

Χρυσοστόμου Σμύρνης 41, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Lazaros_I

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 3 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Πραγματοποιήθηκε Έκθεση Εντοπισμού Εγκαταλελειμμένου Οχήματος και μετά το πέρας των 90 ημερών που ορίζει ο Νόμος (Π.Δ. 116/04) θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για τον χαρακτηρισμό του ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 3 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ

πριν 16 μέρες