Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1542. Εγκαταλελειμμένο όχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Kiki Amartolou

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο όχημα

Φωτογραφίες

Αλ. Οικονόμου 20, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Kiki Amartolou

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 7 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΧΕΙ ΕΝΤΟΠΙΣΤΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΑΣ ΣΤΗΣ 16-3-2020 ΚΑΙ .ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΊΑ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗΣ

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Τοποθετήθηκαν πινακίδες κυκλοφορίας στο όχημα

πριν 17 μέρες