Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1579. Φώτα που δεν ανάβουν
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 16 μέρες
Δημιουργήθηκε από: Philip

Περιγραφή

Πολλά από τα φώτα που είναι επι της Ροζας Ιμβριώτη (από και προς την λεωφόρο Βουλιαγμένης ) δεν δουλεύουν με αποτέλεσμα να γίνονται τροχαία σαν και αυτό του Παντελιδη. Θα παρακαλούσα τον δήμο να κοιτάξει και να φτιάξει όλα τα φώτα επι αυτού του δρόμου.

Φωτογραφίες

33i 19, Elliniko 167 77, Greece, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Philip

Initial commit at category Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 16 μέρες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 15 μέρες