Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1592. Καθαρισμός κήπου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΑΣΗ

Περιγραφή

Παρακαλώ περάστε από την οικία μου Μεγάλου Αλεξάνδρου 61 έχω αφήσει στο πεζοδρόμιο μεγάλες α σακούλες με χώμα πεύκο από το έδαφος του κήπου και κλαδιά.

Φωτογραφίες

Μεγ. Αλεξάνδρου 61, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΑΣΗ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 7 μήνες