Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1601. Κατεστραμμένος κάδος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μιχάλης Τσαουσελλης

Περιγραφή

Ο πράσινος κάδος σκουπιδιών είναι χαλασμένος! Έχει σπάσει ο μοχλός του ποδιού που ανοίγει το καπάκι!

Φωτογραφίες

Alexioupoleos 66-68, Argiroupoli 164 52, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μιχάλης Τσαουσελλης

Initial commit at category Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥ ΑΙΤΗΜΑ ΟΤΙ ΣΤΙΣ 8/05/20 ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΝΕΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΚΑΔΟΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΜΩΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΣΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΝΕΟΣ ΚΑΔΟΣ

πριν 5 μήνες