Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Αποκομιδή Απορριμμάτων #1604. Σκουπίδια όλων των ειδών
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή Απορριμμάτων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΑΣΗ

Περιγραφή

Το σημείο αυτό είναι στην μεγάλου Αλεξάνδρου στην πλατεία Ρήγα Φερραίου μπροστά στην παιδική χαρά. Όλοι συο δρόμο παρόλο που έχει κάδους πολλούς έρχονται και τα πετάνε εδώ. Το αποτέλεσμα είναι ότι όλο οι κάδοι είναι άδειοι και εδώ απέναντι κάθε δεύτερη μέρα είναι έτσι. Εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε τους χωροφύλακες άρα να γίνει σύσταση με κάποιο τρόπο για σεβασμό και να περνάει το όχημα συχνά παρακαλώ γιατί τελευταία περνάει δυο φορές την εβδομάδα παλιότερα περνούσε κάθε μέρα Δεν επιτρέπεται να παίζουν τα παιδιά με σκουπίδια πέντε ημερών .... έχει να περάσει από την Πέμπτη. Ευχαριστώ

Φωτογραφίες

Μεγ. Αλεξάνδρου 63, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΚΑΣΗ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή Απορριμμάτων

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 7 μήνες