Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1605. Κάδος ανακύκλωσης
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Nikos

Περιγραφή

Σε προηγούμενη αίτησή μου είχα ζητήσει να τοποθετηθεί κάδος ανακύκλωσης στο τέλος της οδού Πλαπούτα όπου και υπάρχει μία πολυκατοικία πολλών διαμερισμάτων οι οποίοι εξυπηρετούνται από τον ένα και μοναδικό κάδο στον αριθμό 39Β. Αντ' αυτού, τοποθετήθηκε στο νούμερο 38 άλλος ένας ο οποίος είναι μπλε μεν, αλλά βαμμένος και πράσινος με αποτέλεσμα να πετούν σε αυτόν όλων των ειδών τα απορρίματα. Ως εκ τούτου, καλύτερα θα είναι να τοποθετηθεί ξανά πράσινος κάδος στο 38 και ένας μπλε στον αριθμό 50 έτσι ώστε να εξυπηρετηθεί όλο το κομμάτι της Πλαπούτα - από Ροδοπόλεως μέχρι Αφροδίτης. Ευχαριστώ για το χρόνο σας


Πλαπούτα 50, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Nikos

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΚΑΔΩΝ, ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΌΤΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΝΕΟΣ ΚΑΔΟΣ ΣΤΗΝ ΠΛΑΠΟΥΤΑ 36- ΕΛΛΗΝΙΚΟ

πριν 5 μήνες