Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1608. Κάδοι που δεν έχουν ποτέ πλυθεί
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μαρια Καβαλλαρη

Περιγραφή

Επι τους οδού 31ης ν. 11Α υπάρχουν δυο κάδοι -σκουπιδιών και ανακυκλώσεις- οι οποίοι δεν έχουν πλυθεί ποτέ. Ειναι απέναντι απο το δημοτικό νηπιαγωγείο. Θα σας παρακαλούσα θερμά να επιληφθείτε του θέματος. Σας ευχαριστώ πολύ


31η 11A, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαρια Καβαλλαρη

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΕΝΗΜΕΡΩΣΑ ΤΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 7 μήνες