Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1609. Η πυκνή φυλλωσιά των δέντρων δεν αφήνει το φως της νέας ενεργειακής λάμπας δεν αφήνει το φώς να περάσει.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Περιγραφή

Δεν περνάει το φως λόγω δέντρων. χρειάζεται κλάδεμα

Φωτογραφίες

Digeni Akrita 76, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Initial commit at category Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 7 μήνες