Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1611. Λαθος τοποθετηση led λαμπας
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: George Dimas

Περιγραφή

Την Παρασκευη 12/6 μας αλλαξαν την κολωνες σε led και σας ευχαριστουμε διοτι ο φωτισμος ειναι αποστευτος. Το μονο προβλημα ειναι οτι στην κολωνα (ποντου 62) που σας δειχνω ειναι στραμμενη με αποτελεσμα να στραβωνει στα ματια και χρειαζεται στριψιμο. Σας εχω στειλει την μια κολωνα που ειναι ποντου 60 και δειχνει οκ αλλα και την Ποντου 62 που στραβωνει ακομα και στον φακο της καμερας. Σας ευχαριστω πολυ

Φωτογραφίες

Pontoi 62, Argiroupoli 164 52, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: George Dimas

Initial commit at category Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 7 μήνες