Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων #1615. τρύπιος κάδος
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Περιγραφή

τρύπιος κάδος, σκουπίδια μένουν από κάτω


Aristarchou 46, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Initial commit at category Επισκευή/Πλύσιμο/Τοποθέτηση Κάδων

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΕΛΕΓΧΟΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΕΚΡΙΝΕ ΟΤΙ ΚΑΔΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ

πριν 6 μήνες