Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1616. Κλαδιά και αντικείμενα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Περιγραφή

κλαδιά και ξερά χόρτα που έχουν κοπεί από το Δήμο (?), τη δεδηε, και ιδιώτες βρίσκονται στην πλευρα του βουνού από Διγενή Ακρίτα 74 έως και Διγενή Ακρίτα 76 έσω και 2 μήνες. ογκώδη αντικείμενα ίσως ανακυκλώσιμα εμφανίστηκαν σήμερα πλησίον του κάδου.


Digeni Akrita 76, Argiroupoli 164 51, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Σαρρη Σοφια

Initial commit at category Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΣΎΝΤΟΜΑ, ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 7 μήνες