Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων #1625. Πάρκο οδού Μαργαρίτας, ξεραμένα φυτά.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ηρώ Παππά

Περιγραφή

Στο πευκόφυτο πάρκο της οδού Μαργαρίτας στα σύνορα Αγίας Παρασκευής και Αργυρούπολης, τα φυτά έχουν σχεδόν ξεραθεί τελείως. Πιθανόν το σύστημα αυτόματου ποτίσματος δεν λειτουργεί.


Μαργαρίτασ 23, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ηρώ Παππά

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Βλάβες στο αρδευτικό δίκτυο πάρκων και κοινόχρηστων χώρων

πριν 6 μήνες