Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1633. ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ANNA

Περιγραφή

ΚΛΑΔΕΜΑ ΔΕΝΤΡΟΥ ΣΤΗ ΟΔΟ ΚΡΗΤΗΣ 20 ΑΡΓΥΡΠΟΥΠΟΛΗ ΤΟ ΔΕΝΤΡΟ ΜΑΔΑΕΙ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ -ΝΑ ΒΟΥΛΩΝΟΥΝ Η ΥΔΡΟΡΟΕΣ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ


Πλατεία Δημαρχείου Ελληνικού - Αργυρούπολης, Leof. Kiprou 68, Argiroupoli 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ANNA

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 6 μήνες