Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1644. Λακούβες σε όλο το μήκος της 29ης
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 6 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Ευα

Περιγραφή

Η οδός 29ης από την αρχή της Ρόζας Ιμβριώτη μέχρι και Ελ. Βενιζέλου είναι όλο λακούβες με σοβαρή περίπτωση είτε να υπάρξουν βλάβες στα οχήματα είτε να προκληθεί ατύχημα πτώσης όταν είσαι με ποδήλατο. Παρακαλώ για την ασφαλτόστρωση του δρόμου. Ευχαριστώ


29i 3, Elliniko 167 77, Greece, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Ευα

Initial commit at category Λακκούβες σε δρόμο

πριν 6 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν 6 μήνες