Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1655. εγκαταλελειμμένο όχημα στη Γραβιάς 151
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 3 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Repanis Vassilios

Περιγραφή

χωρίς πινακίδες

Φωτογραφίες

Γραβιάς 151, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Repanis Vassilios

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 3 μήνες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το αίτημα παρελήφθη από την Υπηρεσία και θα πραγματοποιηθεί Έκθεση Εγκαταλελειμμένου οχήματος. Μετά το πέρας των 90ημερών θα τοποθετηθεί ειδικό αυτοκόλλητο για το χαρακτηρισμό του οχήματος ως εγκαταλελειμμένο.

πριν 3 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΘΕΙ

πριν 8 μέρες