Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1656. Το δέντρο δεν επιτρέπει το νυχτερινό φωτισμό της περιοχής. ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ 3-5
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 5 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Panos Georgiouuu

Περιγραφή

Το δέντρο είναι μπροστά στην κολώνα της ΔΕΗ και ο φωτισμός ειδικά τώρα με τα led δεν είναι επαρκής, χρειάζεται ΚΛΑΔΕΜΑ ειδικά στα ψηλά κλαδιά


Καλαβρύτων 1, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Panos Georgiouuu

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν 5 μήνες