Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Αποκομιδή Απορριμμάτων #1682. Μπάζα στα σκουπίδια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Αποκομιδή Απορριμμάτων
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Γιώτη

Περιγραφή

Δίπλα στους κάδους των σκουπιδιών στην Θουκυδίδου στο πάρκο των σκύλων, έχουν αφήσει κάποιοι μπάζα χύμα και σε σακούλες. Αυτά έχει γίνει πάνω από δυο εβδομάδες, γιατί τα είχα δει έλειπα στην συνέχεια για 10 ημέρες και επιστρέφοντας είναι ακόμα εκεί και φυσικά κάποιοι έχουνε ρίξει και άλλα διάφορα σκουπίδια από επάνω. Παρακαλώ στείλτε τα ειδικά οχήματα να τα καθαρίσουνε γιατί εκεί τα βλέπω να μένουν. Υποθέτω ότι δεν ειδοποίησε κανείς τον Δήμο να τα πάρει και πήρα την πρωτοβουλία εγώ γιατί δεν είναι θέαμα αυτό. Ευχαριστώ


Θουκυδίδου 2, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Παναγιώτα Γιώτη

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Αποκομιδή Απορριμμάτων

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ. ΘΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΝ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ.

πριν ένα μήνα
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 15 μέρες