Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1686. Εγκαταλελειμμένο οχημα
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 20 μέρες
Δημιουργήθηκε από: γιωργος

Περιγραφή

Εγκαταλελειμμένο οχημα μάρκας Σταθμευμένο στο ίδιο σημείο για πάνω από 4 μηνες

Φωτογραφίες

ΦΕΙΔΙΟΥ 5 Αργυρούπολη

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: γιωργος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 20 μέρες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Το όχημα έχει ελεγχθεί από την Υπηρεσία μας και διαπιστώθηκε ότι δεν είναι εγκαταλελειμμένο. (τηλ. επικ. 213-2018772)

πριν 20 μέρες