Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Χαλασμένο φωτιστικό σώμα #1731. ΑΝΎΠΑΡΚΤΟΣ ΦΩΤΙΣΜΌΣ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Χαλασμένο φωτιστικό σώμα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: δημοτης ελληνικου αργυρουπολης

Περιγραφή

Επανέρχομαι για τον φωτισμό στην διασταύρωση Κολχίδας και Ροδόπολης. Είναι η πιο σκοτεινή διασταύρωση στα Σούρμενα θέτοντας σε κίνδυνο πεζούς, αυτοκίνητα αλλά κυρίως τις γύρω κατοικίες Παρακαλώ να τοποθετηθεί ΑΜΕΣΑ φωτιστικό νέου τύπου.(led)


Κολχιδος 55, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: δημοτης ελληνικου αργυρουπολης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Χαλασμένο φωτιστικό σώμα

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν ένα μήνα