Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων #1737. Κλάδεμα ελιάς
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Nasos Giamas

Περιγραφή

Κλάδεμα ελιάς γιατί καλύπτει το φωτιστικό της κολώνας με αποτέλεσμα τον περιορισμό κατά μεγάλο βαθμό της φωτεινότητας και ακριβώς από κάτω ο δρόμος είναι σκοτάδι.

Φωτογραφίες

Δημόκριτου 53, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Nasos Giamas

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κλάδεμα/Κοπή δέντρων κοινόχρηστων χώρων

πριν ένα μήνα