Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1755. Τραπεζοκαθίσματα.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Τσάμης Γιώργος

Περιγραφή

Κατάληψη με θρασσος !!! του πεζοδρόμιου από τραπεζοκαθίσματα και γλάστρες του καταστήματος εστίασης Σουβλακια Αριστοφάνης επί της Γούναρη με αποτελεσμα να ειναι πολυ δισκολη εως αδυνατη η διαβαση πεζου και κυριως γονεων με παιδικα καροτσακια !!! Αναγκαζομαστε να κατεβουμε στην λεωφορο ωστε να διαβουμε το συγκεκριμενο σημειο. Σημειοτεον οτι τους εχουμε κανει προφορικη επιπληξη ηδη δυο φορες και μας αγνοησαν.

Φωτογραφίες

Δημ. Γούναρη 46, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τσάμης Γιώργος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

Το αίτημα καταχωρήθηκε.

πριν ένα μήνα
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

Απομακρύνθηκαν οι γλάστρες και τα τραπεζοκαθίσματα από το πεζοδρόμιο.

πριν 5 μέρες