Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Τεχνικά Θέματα #1789. Σηκωμενες πλακες και λακουβα σε πεζοδρομια
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Τεχνικά Θέματα
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Περιγραφή

Ροδοπολεως 88 οι πλακες εχουν ανασηκωθει με αμεσο κινδυνο σοβαρου τραυματισμου. Προηγουμενη ενημερωση απο τον Σεπτεμβριο του 2020 και αδιαφορια απολυτη απο μερους σας. Γνωριζουμε δε οτι απο τα μεσα Σεπτεμβριου εχετε ενισχυθει μεσω του προγραμματος του ΟΑΕΔ της κοινωφελους προκηρυξης 36500 με τα ατομα ανεργους που ζητησατε. Αρα απλα αδιαφορειτε και πετατε τα μηνυματα μας στα σκουπιδια. Δευτερη ειδοποιηση και για Ροδοπολεως 99 στο απεναντι πεζοδρομιο στο ιδιο υψος απεναντι απο το 88 της Οδου οπου υπαρχει λακουβα. Περιμενουμε εστω και μετα τοσους μηνες μπας και προχωρησετε στην διορθωση. Ροδοπόλεως 88 & 99, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Φωτογραφίες

Ροδοπόλεως 88 & 99, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μελαχροινός Νίκος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Τεχνικά Θέματα

πριν ένα μήνα
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν ένα μήνα