Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περιβάλλον και Πράσινο #1791. λαμπάκια Χριστουγέννων ακόμη στα δέντρα??Λαμπάκια Χριστουγέννων ακόμη στα δέντρα??
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περιβάλλον και Πράσινο
Δημιουργήθηκε: πριν ένα μήνα
Δημιουργήθηκε από: EVAGGELOS KATSADIMAS

Περιγραφή

λαμπάκια περισυλλογή

Φωτογραφίες

Τεγέας 17, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: EVAGGELOS KATSADIMAS

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περιβάλλον και Πράσινο

πριν ένα μήνα
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΤΕ ΣΤΟ 15415- ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΤΕΧΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ.

πριν 7 μέρες