Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Εγκαταλελειμμένα Οχήματα #1809. εγκαταλελειμμένο οχημα δίπλα από τα είδη κήπου του πρακτικερ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Εγκαταλελειμμένα Οχήματα
Δημιουργήθηκε: πριν 27 μέρες
Δημιουργήθηκε από: δημοτης ελληνικου αργυρουπολης

Περιγραφή

εγκαταλελειμμένο οχημα το οποίο μάλιστα έχει αναποδογυρίσει και έχουν τρέξει λάδια


Βοσπόρου και Δραγατσανίου Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: δημοτης ελληνικου αργυρουπολης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Εγκαταλελειμμένα Οχήματα

πριν 27 μέρες
Location

Σε εξέλιξη

Δημιουργήθηκε από: Δημοτική Αστυνομία

ΤΟ ΟΧΗΜΑ ΕΧΕΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΕΙΜΜΕΝΟ ΑΠΟ ΤΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΜΑΣ .ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ ΟΙ ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ ΘΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΕΙ Η ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΤΟΥ

πριν 25 μέρες