Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #1810. Καθαριότητα.
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 9 μήνες
Δημιουργήθηκε από: EVAGGELOS KATSADIMAS

Περιγραφή

Μετά από την απομάκρυνση κομμένων κλαδιών από το σημείο στην οδό ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ 13 το συνεργείο του Δήμου άφησε τις σακούλες με τα κλαδιά γιατί μαλλων ήταν βαριές; ΥΓ. τα κλαδιά μαζεύτηκαν μετά από δύο εβδομάδες!!

Φωτογραφίες

Ιωσηφίδου 13, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: EVAGGELOS KATSADIMAS

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων

πριν 9 μήνες