Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων #1827. καθαρισμος πεζοδρομίου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Νικόλαος Ιορδανίδης

Περιγραφή

Η φωτογραφία μιλάει από μόνη της, θα χρειαστούν και οδοκαθαριστές γιατί οι σακούλες με τα μπάζα είναι από πριν το Πάσχα με αποτέλεσμα να έχουν τρυπήσει και να έχουν χυθεί τα χώματα στο πεζοδρόμιο

Φωτογραφίες

Φενεού 7, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Νικόλαος Ιορδανίδης

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Καθαρισμός οδών και κοινόχρηστων χώρων

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. ΝΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΜΠΑΖΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Ο ΔΗΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ, ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ Ο ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΓΑΛΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΔΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΣΥΡΕΙ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΟΥΜΕ, ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΧΩΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΣΥΡΟΥΜΕ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 8 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 8 μήνες