Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων #1832. Ξερα Χορτα / Πρασινο παρατημενο
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Κοπή χόρτων σε κοινόχρηστους χώρους / Καθαρισμός οικοπέδων
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Sotiriou Nikos

Περιγραφή

Τοσο καιρο ενας κηπουρος δεν ηρθε του δημου να κοψει τα χορτα. Το οικοπεδο ειναι γεματο επισης με χορτα και ποντικια, σκουπιδια. Κινδυνος υγειας και φωτιας τωρα το καλοκαιρι.

Φωτογραφίες

Χανίων 15, Αργυρούπολη 164 52, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Sotiriou Nikos

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περιβάλλον και Πράσινο

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 8 μήνες