Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1837. Φύλλα στην άκρη του δρόμου
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Περιγραφή

Σωροί από ξεραμένα φύλλα στην άκρη του δρόμου όπως και άλλα ογκώδη αντικείμενα.Τα φύλλα πετάχτηκαν από κηπουρό ιδιώτη εκτός σακιών.


29η 13, Ελληνικό 167 77, Ελλάδα, (null)

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Μαδούρος Γεώργιος

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ, ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΠΟΚΟΜΙΔΗ ΣΥΝΤΟΜΑ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ.

πριν 8 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 8 μήνες