Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Λακκούβες σε δρόμο #1841. ΧΑΛΑΣΜΕΝΟ ΟΔΟΣΤΡΩΜΑ
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Λακκούβες σε δρόμο
Δημιουργήθηκε: πριν 8 μήνες
Δημιουργήθηκε από: ΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Περιγραφή

Ρίζες δέντρων έχουν σηκώσει και καταστρέψει την άσφαλτο σε βαθμό που γδέρνονται τα αυτοκίνητα από κάτω όταν περνούν.

Φωτογραφίες

Κυπρίων Αγωνιστών 27, Αργυρούπολη 164 51, Ελλάδα

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: ΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Αρχική καταχώρηση στην κατηγορία Λακκούβες σε δρόμο

πριν 8 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Τμήμα Συντήρησης

ΤΟ ΑΙΤΗΜΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΘΗΚΕ.

πριν 8 μήνες