Συνδεθείτε, πατώντας το εικονίδιο στην άνω αριστερή γωνία, για να υποβάλετε νέο αίτημα, να γράψετε κάποιο σχόλιο ή να ψηφίσετε υπέρ της επίλυσης ενός προβλήματος.

Σε περίπτωση που επιθυμείτε να αποστείλετε προς τον Δήμο Ελληνικού-Αργυρούπολης κάποιο προσωπικό σας αίτημα, είτε να κάνετε κάποια καταγγελία, για την οποία απαιτείται απάντηση προσωπική, παρακαλείσθε όπως επικοινωνήσετε μέσω της γραμμής εξυπηρέτησης του δημότη: 15415

Όροι χρήσης της υπηρεσίας

 

Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών #1857. Παρακωλυση προσπέλασης πεζοδρομιου & ελεύθερης χρήσης δημοσίων θέσεων στάθμευσης
Υποβλήθηκε    Καταχωρήθηκε    Σε εξέλιξη    Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο   
Λεπτομέρειες

Κατηγορία: Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών
Δημιουργήθηκε: πριν 7 μήνες
Δημιουργήθηκε από: Maria Riga

Περιγραφή

Αποτελεί πολύ συχνό φαινόμενο στην Κρωμνης 23, ο γείτονας που διαμένει εντός του οικοπέδου πίσω από τον κάδο, να εναποθέτει κλαδιά από τον καθαρισμό του οικοπέδου του. Αποτέλεσμα η προσπέλαση του πεζοδρομιου να είναι επικίνδυνη όταν δεν είναι αδύνατη και η κατάληψη τουλάχιστον 3 δημοσίων θέσεων στάθμευσης και φυσικά εστίας μόλυνσης. Παραμένουν για ημέρες εκεί ώσπου να ειδοποιήσει κάποιος άλλος γείτονας για περισυλλογή. Παρακαλώ για τις ενέργειες σας, όπως και τις απαραίτητες συστάσεις στον ιδιοκτήτη της ζούγκλας.

Φωτογραφίες

Kromnis 30, Argiroupoli 164 52, Greece

Location

Υποβλήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Maria Riga

Initial commit at category Περισυλλογή Ογκωδών αντικειμένων και Κλαδιών

πριν 7 μήνες
Location

Καταχωρήθηκε

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΕΥΘΥΝΘΕΙΤΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΡ. ΔΗΜΟΤΩΝ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ 15415.

πριν 7 μήνες
Location

Ολοκληρώθηκε/Κλείσιμο

Δημιουργήθηκε από: Δ/νση Περιβάλλοντος Β

πριν 6 μήνες